Zmiana wystroju wnętrza

Chcesz nadać swojemu mieszkaniu nowego charakteru ale zdecydowanie wolałabyś uniknąć przeprowadzania generalnego remontu? Finanse albo sytuacja rodzinna wyklucza większą ingerencję w mieszkanie a Ty po prostu nie możesz już patrzeć na przestarzałe i niemodne wnętrze? Nie ma powodów do zmartwień. Efekt odświeżenia wnętrza da się uzyskać stosując kilka sposobów:

- przemalowanie ścian - jeśli taki zabieg wchodzi w grę to zmiana koloru ścian może naprawdę diametralnie odmienić wnętrze Twojego mieszkania. Nie przejmuj się jednak jeśli nie chcesz albo nie masz możliwości przemalowania ścian są jeszcze inne sposoby by odświeżyć swoje mieszkanie,

- zmiana dodatków lub/i mebli - wydaje się, że to tylko delikatny kosmetyczny zabieg a jednak może on zdziałać cuda. Wystarczy pozbyć się starych zasłon, poduszek w niemodne wzory i pomyśleć o nowym obiciu na kanapę a chwilę później nasze mieszkanie wygląda zupełnie inaczej.

Chcąc odświeżyć swoje mieszkanie i sprawić by było bardziej na czasie, zamień stare dodatki na nowe, modne elementy. Jest to najłatwiejszy i najtańszy sposób na szybką odmianę swojego mieszkania. Nie musimy się również obawiać, że coś nie będzie pasowało, ponieważ większość dodatków w prosty sposób można zmienić.

Modne dodatki w wystroju wnętrz w 2021 roku :

- ażurowe stoliki i fotele,

- szklane blaty,

- przezroczyste lampy,

- aksamitne, pikowane obicia foteli, sof, puf i kanap,

- drewniane przedmioty nadające przytulny charakter,

- rośliny, zarówno te żywe jak również zasuszone źdźbła czy patyki,

- geometryczne kształty,

- meble robione własnoręcznie jak chociażby łóżko z palet,

- bibeloty i dodatki w kolorze złota, mogą to być na przykład ramki na zdjęcia rodzinne,

- abstrakcyjne obrazy,

- lekkie, zwiewne zasłony.

Z dodatkami możesz eksperymentować aż do uzyskania pożądanego i zadowalającego efektu. To nie tylko sposób na odświeżenie mieszkania i nadanie mu nowego charakteru ale również fajna zabawa prowadząca do odnalezienia idealnego dla nas stylu.

Scroll to Top